HayaL Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım Platformu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
>>Sitemize Moderatör Alınacaktır ßæşvurularınızı ßuradan YapaßiLirsiniz ßaşvuru Yap <<
>>Sohbet ediyoruz , Konuyok ßurda TıkLa sende qeL<<
>> upLoad Téam yaKında açıLacaktır <<

yaRım kaLmıs sevdaLaRaa

YazarMesaj
Misafir
Misafir

yaRım kaLmıs sevdaLaRaa Empty
MesajKonu: yaRım kaLmıs sevdaLaRaa   yaRım kaLmıs sevdaLaRaa EmptyPerş. Haz. 25, 2009 2:43 pm

Soğuk bir ocak akşamı hüzünle biten bir romanın ardından…
Şimdi bu mektubu yazıyorum ya sana ey sevdiğim yaşama dair bütün mutlulukları ve umutları yeniden dolduruyorum sineme bir daha ki ocak akşamı birlikte olabilme dileğiyle..
Kalemi ele alışımla bir titreme sarıyor bedenimiyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul sonra tatlı bir heyecan sanki uzaktaki sevgiliyeyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul sevgi dolu sözcüklerle başlayıp “bir hafta sonra görüşmek dileğiyle” sözcükleriyle biten bir mektup yazarcasına heyecanlanıyor gönlüm. Usulca masum bir çocuk gibi bakışların sokuluyor bakışlarıma sanki bana gülüyormuşçasınayaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul bir heves kaplıyor içimi bu mektup sonunda benim olabilme ihtimalinin var olması gibi..
Ey sevdiğim şimdi bu mektubu yazıyorum ya sana keşke duyurabilsem sana sesimiyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul yaşatabilsem o masum yüreğinde sevgimi. Keşke bu mektupla bütün acılar son bulsayaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul büyük bir yük kalksa üzerimden ve sen bana dönsenyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul olsan artık derdimin dermanıyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul gülsen gözlerime ve hayata beni müjdelesen.. Sevdiğim sana öyle çok mektup yazıyorum ki hangi adrese göndereceğimi bile bilmedenyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul umarsızca yıldızları seyreder gibiyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul boşluğa saldığımız nefes gibiyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul hiçbir işe yaramayacağını bilir gibiyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul bir mektup kırılganyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul ürkek bir mektup..
Ey sevdiğim şimdi sen gittin ya ikimizde ait olduğumuz yerdeyiz. Sen ışıltılı hayatında rüyalardaki gibi en güzel halinle hayata gülüyoryaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul özgürlüğününyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul bensizliğin tadını çıkarıyorsun. Bense soğuk odamda sensizliğimle bir gece lambasının altında kırılgan ve ağlamaklı bir şiir yazıyorumyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul tükenişe armağan ediyorum şiirimi. Öyle çok üşüyorum ki bu odada içimi ısıtan tek şey senin hayalinyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul bir tek senin hayalinle avunuyorum ve bütün ağlamalarım gibi yine sıkıca sarılıyorum hayalineyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul o masum bakışlarınayaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul o albeni duruşuna dalıyor gözlerim bir gece yürüyüşünde kaybolurcasına..
Şimdi sen nasılsın ey sevdiğim umarım iyisindir. Ardında bıraktığın hayatı soracak olursan hepsi hâlâ eski yerindeyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul eski ahenkleriyle duruyor. Herkes herşeyler biliyor bir eksiklik olduğunu yaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul herkes biliyor senin gidişini ve benim tükenişimi ama kimse kabullenmiyor eksikliğimiyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul hiç kimse kendine bile söylemiyor senin gidişiniyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul beni terk edişine inanmıyor hayatyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul hâlâ ısrarla seni istiyor her sabah güneş yeniden doğuyor ve her gün biraz daha yaşlanıyor zaman...
Bu mektubu yazıyorum ya sana ey sevdiğim keşke okuyabilsenyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul keşke mısralarına dokunup hissedebilsen acılarımıyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul keşke okuyabilsem de her zaman ki gibi beraber bir derdin dermanı olabilsek. Keşke gelsen sevdiğimyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul keşke gelebilsenyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul Keşke o umut dağıtan posta kuryelerine verip gönderebilsem mektubumu veya mor kanatlı bir güvercinin kanadına takıversem de gelip pencerene konsa ve sen açsan camı büyük bir heyecanla alsam mektubumu ve okusan yaşlar süzülse gözlerinden beni hayal etsen.. Ama öyle zor ki bu mektubu sana ulaştırmakyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul öyle ağır ki bu mektupyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul ne güvercinin gücü dayanır bu mektupları taşımayayaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul nede posta kuryelerinin kalbi dayanır bu mısraları sırtlanmaya ne de yollar tükenir gitmeyle..
Ey sevdiğim şimdi sen nerdesin ben nerdeyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul ağlasam duyarmısın hıçkırıklarımıyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul silebilirmisin göz yaşlarımı gözlerinleyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul dokunabilirmisin yüreğimeyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul hissedebilirmisin çektiklerimiyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul gözlerime bakabilirmisin o gül gözlerinleyaRım kaLmıs sevdaLaRaa Virgul gözlerinle görebilirmisin o eşsiz sevgimi ve devam edebilirmisin yarım kalmış o yaşanılası hayata..

yaRım kaLmıs sevdaLaRaa
1 sayfadaki 1 sayfası