HayaL Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım Platformu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
>>Sitemize Moderatör Alınacaktır ßæşvurularınızı ßuradan YapaßiLirsiniz ßaşvuru Yap <<
>>Sohbet ediyoruz , Konuyok ßurda TıkLa sende qeL<<
>> upLoad Téam yaKında açıLacaktır <<

aŞkıMızı öLdüRmeyeLim..

YazarMesaj
Misafir
Misafir

aŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Empty
MesajKonu: aŞkıMızı öLdüRmeyeLim..   aŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. EmptyPerş. Haz. 25, 2009 2:46 pm

Geçen gün işten eve dönerkenaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgulgenellikle kitap okuduğum halde o gün canım kitap okumak istemedi ve bende camdan dışarı bakmaya başladımaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul aslında gördüklerim hep aynıydıaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgultanıdık evleraŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgultanıdık ağaçlar ve dükkanlar…sonra birden yoldan gecen araçların içine bakmaya başladım.Aslında onlarda tanıdıktı aracın içindeki insanlar genellikle yola bakıyorlardı ve birden bir şey fark ettim. Yanımdan geçen araçların içindeki insanların çoğu sadece dışarıya bakıyorduaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul şoför koltuğunda oturan adam sola bakarken yanındaki kadın da sağa bakıyorduaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul arka koltukta daaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul ya çocuk ya da eşyalar oluyordu ve bu insanların yaşları orta yaş civarıydı yani evliydiler ya da uzun süredir birlikteydileraŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul diğer taraftan birbirlerine bakarak ve konuşarak seyahat edenlerin ise ya flört eden ya da nişanlı belki de yeni evli çiftler olduğu anlaşılıyordu. İşte o an kafamda bir şimşek çaktı ve o günden sonra kitap okumayı bırakıp hep yolda yanımdan geçenlere bakarak tahmin etmeye çalıştımaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul kimler evli ya da uzun süreli beraberlik yaşıyoraŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul kimler daha işin başında. Lütfen sizde yoldayken bir bakınaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul seyahat ederken önüne ya da camdan dışarı bakarak gidenlerin çoğu evliaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul ama konuşarak ve birbirlerine bakarak gidenlerin çoğu bekar ve işin daha çok başında. O zaman anladım kiaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul aşkı evlilik öldürmüyor aşkı uzun süreli beraberlikler ve yaşanan monoton heyecansız birliktelikler öldürüyoraŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul işte o zaman kendi beraberliğime dışarıdan bakmaya çalıştım ve ne gördüm dersiniz. Hayatın akışına kapılmışaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul evden işeaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul işten eve koşuşturanaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul hayatında yeni hiç bir heyecanı olmayan ve çok uzun süredir gerçekten dolu dolu sohbet etmeyenaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul sadece çocuktanaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul işten ve sıkıntılardan konuşanaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul akşam yemekten sonra televizyon karşısına geçen ve kanepede (ayrı ayrı kanepelerde) uzanan bir çift gördüm. O gün kapıldığım dehşeti anlatmam oldukça güçaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul bize ne olmuştuaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul her şeyi unuttuğumuzaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul beraber olabilmek için bütün zorluklarına katlandığımız beraberliğimize ne olmuştu? Yaşadığımız heyecan nereye gitmişti? Nasıl bitmişti ve biz farkına varamamıştık? Sonra çevreme baktım ve diğer çiftlerinde bizim gibi olduğunu gördüm.İşin komik yanı insanlar bu hale gelirkenaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul fark etmiyorlardı ve başkasının hayatının bu hale geldiğini anlattığınızda “vah vah” diyorlardıaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul oysa onlarda aynı durumdaydılaraŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul sadece öyle bir şey yokmuş gibi davranıyorlardı. Herkes bir başkasının hayatına imreniraŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul İnternet te chatleşerek kaybettiği bu heyecanı bulmaya çalışır bir hale gelmişti. Birden eşimin de evdeyken çoğu zaman nete girdiğini fark ettimaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgulve gördüm ki ben onu ve aynı şekilde o beni sadece eşi olarak görmeye başlamıştıaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul işte o gün bu gidişe bir dur demeye karar verdim. Ama ne yapabilirdimaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul bununla ilgili dergilerde pek çok yazı olduğunu fark ettimaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul itiraf etmeliyim yapılan önerilerin pek çoğu uygulamada problem olan maddelerdiaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul ayrıca onları yaparsam başkasının elbisesini giymiş gibi olacaktımaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgulben kendi çözümlerimi bulmak istiyordum. Onlarında verdiği öğütleri baz alarakaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virguloturdum ve kendimce bir acil durum planı çıkardım ve uygulamaya başladım. Öncelikle eşimle birlikte çocuğumuz olmadan baş başa yemeğe çıktıkaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul itiraf ediyorum ilk denememiz biraz zor olduaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul çünkü eskisi gibi konuşacak konu bolluğu yoktuaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul işten güçten ve çocuktan bahsetmemeye karar vermiştikaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul evde daha az tv seyretmeye onun yerine müzik eşliğinde sohbetler yapmaya başladık ve en önemlisi birbirimize karşı çok açık oldukaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul sohbetten sıkılan bunu diğerini kırmadan söylüyorduaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul aramızda zorlama olmamasına dikkat ettik. Baş başa sinemaya gittik ve bunu yıllar sonra yaptığımızı fark ettikaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul birbirimize telefondan mesajlar çektikaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul içimizden geldiği an ve geldiği gibi olmasına özen gösterdik ve birbirimiz için kendimize özen gösterdikaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul hafta sonları ben eşofmanlarımı üzerimden çıkardımaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul daha özenli giyindimaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul tıpkı flört ederken eşimin beni ziyarete geldiği günlerdeki gibiaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul eşimde hafta sonları tıraş olduaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul daha özenli giyindiaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul deniz kıyısında hafta sonu yürüyüşleri yaptıkaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgulpamuk helva yedik ve sohbet ettik. KısacasıaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul eşimi sadece eşim olarak değilaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul sevdiğimiz insan olarak görmeyi ve onu yeniden sevmeyi öğrendimaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul bu gün ondan bir gün ayrı kalsamaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul eşimi yeniden özlüyorumaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul onunla küçük kaçamaklar yapmayı dört gözle bekliyorum ve artık eşim internette chat yapacaksa benimde yanında olmamı istiyor ve nete çok daha az giriyor .Bunları niye yazdığıma gelinceaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul hiç bir şey için geç olmadığını düşünüyorumaŞkıMızı öLdüRmeyeLim.. Virgul birlikte olduğumuz kişinin değerini onu kaybetmeden fark etmeliyiz diye düşünüyorum ve kendimizi hayatın akışına kaptırıp sevdiklerimizi ihmal etmeyelim.

aŞkıMızı öLdüRmeyeLim..
1 sayfadaki 1 sayfası