HayaL Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım Platformu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
>>Sitemize Moderatör Alınacaktır ßæşvurularınızı ßuradan YapaßiLirsiniz ßaşvuru Yap <<
>>Sohbet ediyoruz , Konuyok ßurda TıkLa sende qeL<<
>> upLoad Téam yaKında açıLacaktır <<

düşLerimizde kaLdı sewdaLaR..

YazarMesaj
Misafir
Misafir

düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Empty
MesajKonu: düşLerimizde kaLdı sewdaLaR..   düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. EmptyPerş. Haz. 25, 2009 2:49 pm

Gök yüzü zifiri karanlıkken düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içineydik dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardıdüşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul içinde sadece ikimizin bulunduğu.
Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerkendüşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün gülerkendüşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul içinde mutlu olabileceğini öğrettin. Yaşamanın seninle güzel olduğunu gösterdin.
Sevdim ben seni düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul kimsenin sevemeyeceği düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul can verip kan dahi olamayacak kadar çok. Uykularımızı paylaştık. Bir gece değil gecelerce uykusuz kaldık sevdamız için.

Ben seni düşledim hep ışıl ışıl gözlerinle yanımda. Dünyalara sığmayacak aşkımızı küçük yüreklerimize sığdırdık. Ayrı geçen dünümüze yaşanmamış saydık. Hep birlikte olmalıydık biz düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul öyle güzel oluyordu hayat. Sözler verdik birbirimize düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul tutamayacağımızı bile bile. Bir sen söz vermedin sigarayı burkamayacağına. Oysa her eline alışında yüreğim hançerlendi benim. Çiçeğimdin sen düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul incinirsin boyun bükülür diye dokunmaya dahi kıyamazken ben düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul o seni zehirliyordu. Bir bunu anlatamadım sana.

Ayırmaya kalktılar bizi.kimse benim yüreğimi yakan sevdamı düşünmedi. Sensiz hayat yoktudüşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul söz vermiştim sevdama düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul daha önemlisi sana. Yaşayamazdım düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul ikimizi içime gömüp seni bırakamazdım. Aldırış etmedim kimseye düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul ayrılmadım senden. Çünkü yaşarsam düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul senin için yaşarsam düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgulsevdam için yaşayacaktım.

Ama sonra sen beni istemedin bana sevdamın taşıyamayacağı şeyler söyledin. Yüreğimi hançerledin. Benim kadar düşüp “sevdiğim ne yapar?” demedin. Şimdi ise ayrıldığın ikinci yılında kara sevda oldu aşkımız. Sen beni unutmadındüşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul benim seni unutma gibi bir çabam olmadı zaten .

Ama birlikte olmamız için çaba sarf etmemiz düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul dünyayı hiçe saymamız düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul boşuna. Düşlerimizde kaldı bizim sevdamız. Sözümüzü tutamadık. Sevdamız ve bir birimiz için yaşamadık.

Şimdi ikimizde başkaları için yaşıyoruz düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul sevdamız da sadece içimizde yaşıyor.
Ben sana söz vermiştim düşLerimizde kaLdı sewdaLaR.. Virgul sevdamla ve seninle yaşayacağıma. Sen kendi çıktın hayatımdan. Sevdam hala yaşıyor. Bir gün üzerine çimenler bitiğinde yine yaşıyor olacak sevdam. Beni öldürdüğün gibi onu öldürmedin. Sevdayı öldürmek kolay değil. Hiç öldüremesin ki zaten ..
Yazan:Ayşe

düşLerimizde kaLdı sewdaLaR..
1 sayfadaki 1 sayfası