HayaL Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım Platformu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
>>Sitemize Moderatör Alınacaktır ßæşvurularınızı ßuradan YapaßiLirsiniz ßaşvuru Yap <<
>>Sohbet ediyoruz , Konuyok ßurda TıkLa sende qeL<<
>> upLoad Téam yaKında açıLacaktır <<

ßiR qün qidecekSin biLiyoRum...

YazarMesaj
Misafir
Misafir

ßiR qün qidecekSin biLiyoRum... Empty
MesajKonu: ßiR qün qidecekSin biLiyoRum...   ßiR qün qidecekSin biLiyoRum... EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 1:16 pm

Bir gün gideceksin biliyorum..
Kalmayacaksın, yarım kalacak her şey belki de….ve görmeyeceksin; sen giderken gözlerimin dolduğunu, yüreğimin paramparça olduğunu… İçimde yara olacak, yaralı olacağım ve bu beden hep eksik kalacak…
Umutlarım solacak belki de ellerim saçlarımı yolacak… Ama görmeyeceksin sen sadece gideceksin… Bilmeyeceksin….
İlk gördüğüm anda aşık olmuştum sana , sende kendimi görmüştüm, uzak olan beni… gideceğini bile bile kalmayacağını bile bile…
Aylar geçecek, içimde umutla ,sanki tekrar seninle mutlu olacakmışım gibi yaşayacağım… tesellim olacak anılarımız, acı verse de umutla bakacağım… sen gittiğinde çaresiz kalacağım.. sensiz yaşamak zor gelecek, ağlayacağım…
ansızın gülecek ansızın ağlayacağım… gülüşlerim kısa bir tebessüm ile sahte, ağlayışlarım acı gerçek olacak… gezeceğim saatlerce…
kalabalıkta yürüyeceğim..
kulağımda bir müzik yada bir bankta oturup kitap okuyacağım ama ne olursa olsun yürümekte kitapta şarkılarda seni anlatacak bana… ben yine sensizliğe yanacağım..
yağmur yağacak belki, yine de aldırmadan içimdeki yangını söndürmek için, iliklerime kadar ıslanmak pahasına yürümeye devam edeceğim..
biliyorum ki yağmurlar yetmeyecek yangınımı, acımı dindirmeye… kısaca ben biteceğim belli… sen belki takmayacaksın, vefasız olacaksın…
. Belki yeni bi yar bulmuş olacaksın…
Geceleri boynumu eğeceğim rüzgara aldırmadan….
Uykusuz kalacağım, mutsuz olacağım ve ben sensiz ,sen bensiz olacaksın… ne hissedeceksin yokluğumda yada ne hissetmeyeceksin…
ben senin kokunu özleyeceğim deli gibi.. yokluğunu bile bile, gelmeyeceğini bile bile özleyeceğim aynı bir gün gideceğini bildiğim ve yine de sevdiğim gibi…
sabreden kazanırmış…
yine teselli…
senin geri gelmeni sağlamayacak sabretmek sadece umut vaat edecek…
şikayet etmeyeceğim ve sadece mutlu ol diyebileceğim…
sanma ki sevmiyorum…
mutlu olman için içimi çeke çeke gitmene göz yumacağım…
merak etme sakın taşırım ben hasretinin yükünü, acılarımı da alırım keseme çekilirim..
yeter ki sen üzülme…
şaşırma sakın sevmiyorsun deme bana…
gitmek istedi mi bir insan gitmiştir çoktan….. o yüzden kal da diyemem…
ama biliyorum ki bir gün sen de gideceksin…
ve ben biteceğim...
Misafir
Misafir

ßiR qün qidecekSin biLiyoRum... Empty
MesajKonu: Geri: ßiR qün qidecekSin biLiyoRum...   ßiR qün qidecekSin biLiyoRum... EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 2:13 pm

sağoL janım..

ßiR qün qidecekSin biLiyoRum...
1 sayfadaki 1 sayfası